KONTAKT

Jeśli dotarłeś już do tej zakładki, to wiesz, że w swojej pracy bazuję na przyjacielskich relacjach i wzajemnym zaufaniu, dlatego… mów mi po prostu „Agata”.

Najszybszą formą kontaktu ze mną jest e-mail bądź formularz, który znajduje się tuż obok.

E-mail: kontakt@holistentka.pl

Możesz również do mnie napisać bądź wysłać mi wiadomość głosową przez mój prywatny profil na Facebooku Agata Gibek – po otwarciu okna wiadomości wystarczy kliknąć ikonę mikrofonu i już! Nagrywasz.

Na wiadomości odpisuję w ciągu 24 h od poniedziałku do soboty do godziny 15:00.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym przez Agatę Gibek pełniącą rolę Administratora moich danych osobowych.

Twoje dane osobowe przetwarzam tylko w celu udzielenia odpowiedzi na zawarte w wiadomości pytania, które do mnie kierujesz. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji.  Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top