O MNIE

Mam na imię Agata i jestem holistentką.

W sierpniu 2017 roku powoli „dopinałam” ostatnie sprawy przed urodzeniem mojej Pierworodnej. Wyciągnęłam z piwnicy worki z ubrankami, które dostaliśmy z mężem od rodziny i znajomych. W salonie nie dało się przejść bez potykania się o kolejną kupkę ubrań posegregowaną według rozmiarów. Na fali tych przygotowań moja córka stwierdziła, że chce nas poznać trzy tygodnie wcześniej. To była pierwsza z wielu zmian, którą zapoczątkowała w moim życiu.

Zawsze myślałam, że jestem typowym etatowcem. Cenię swoją pracę, uwielbiam jej różnorodność, ale cieszę się, że po ośmiu godzinach mogę wrócić do domu i skupić się już tylko na moim życiu prywatnym. Byłam pewna, że powiększenie rodziny tylko umocni mnie w tym przekonaniu. A tu kolejna niespodzianka!

Spędzając czas w domu krok po kroku zaczęłam wchodzić w świat ludzi, którzy mają genialne pomysły, a swoją wiedzę i produkty oferują innym w sieci. Zakochałam się. Chłonęłam jeden biznes online za drugim. Coraz częściej pojawiało się w mojej głowie pytanie: „Co mogę dać od siebie?”. Aż w końcu pstryk – „Ogarnę chaos”!

Każdy przedsiębiorca, z którym rozmawiałam, zaczynał od marzenia i pasji. Później niestety przychodził moment, gdy pojawiała się frustracja – zamiast skupić się na tym, co uwielbia robić, musiał tonąć w innych, przyziemnych zadaniach. Dla jednego przymusem było odpowiadanie na miliony maili, dla innego ogrom papierologii i formalności do dopilnowania. Kolejna osoba mówiła, że woli spędzać czas na twórczym działaniu niż na obsłudze sklepu czy fanpage ’u albo przygotowaniu pism do urzędów czy kompletowaniu dokumentów do księgowości. A przecież… ja to uwielbiam!

Uwielbiam pomagać, uwielbiam różnorodne zadania, które nazywam „ogarnianiem chaosu”, uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem, uwielbiam wyszukiwać informacje, uwielbiam pracować ze słowami… jakby nie było jako przykładny inżynier przez ostatnie cztery lata pracowałam w dziale szkoleń i administracji.

I tak oto od jednego sierpniowego dnia i małego człowieka, który postanowił się narodzić, zaczęła się zmiana. Wraz z nim narodziła się holistentka, której misją jest wspieranie ludzi w ich biznesie online.

 

 

A dla miłośników mocnych stron 10 słów o mnie wg Gallup Clifton StrengthsFinder 2.0

Input | Developer | Belief | Activator | Restorative | Individualization | Responsibility | Strategic | Woo | Empathy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top